Galatasaray’ın istediği 11 yaşındaki oyuncu!

PTT 1.Lig takımlarından Denizlispor'un alt yapısında forma giyen 11 yaşındaki Mustafa Kapı'yı başta Galatasaray olmak üzere birçok takımın transfer etmek istediği öğrenildi.

SKORER /
galatasaray logo

Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak için çalışan Denizlispor’un bir oyuncusu daha büyük takımların transfer listesine girdi. Recep Niyaz, Gökay İravul ve Oğuzhan Berber gibi genç yetenekleri Türk futbolunun büyük takımlarına gönderen Denizlispor, yeni bir yıldızı daha gün yüzüne çıkarıyor. Yeşil-siyahlı takımın alt yapısından yetişen ve şu an akademi liglerde yer alan U14 takımının formasını giyen 11 yaşındaki minik futbolcu Mustafa Kapı’ya başta Galatasaray olmak üzere birçok takımın talip olduğu kaydedildi. 11 yaşındaki minik yıldız için sarı-kırmızılı kulübün alt yapı koordinatörlerinin Denizlispor’la görüştüğü öğrenilirken 11 yaşındaki futbolcunun bir süre daha Denizlispor forması giyeceği belirtildi.

Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, altyapıya büyük önem verdiklerini belirterek, “Kulüp olarak en büyük isteğimiz alt yapının bir futbolcu fabrikası gibi çalışması. Geçmiş yıllarda bir çok yeteneği Türk futboluna kazandırdık. Bir kaç sene sonra Denizlispor futbolcu üreten bir kulüp haline gelecek. Zaten bizim de en büyük isteğimiz bu. Alt yapımızda yetişen Mustafa Kapı’yı da başta Galatasaray olmak üzere bir çok büyük kulüp istedi ancak biz öncelikle çocuğun eğitimi ve gelişimini tamamlaması açısından bünyemizde tutacağız. Transferi konusunda ilerleyen dönemlerde karar vereceğiz” dedi.

BEŞİKTAŞ HABERLERİ FENERBAHÇE HABERLERİ GALATASARAY HABERLERİ TRABZONSPOR HABERLERi